herb Wisłoka Błażkowa
Wisłoka Błażkowa   Chlebianka Chlebna

2017-04-23, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Wygrywamy trudny mecz z bardzo niewygodnym rywalem. Wynik hokejowy, błędy naszej młodej dwójki stoperów bezlitośnie wykorzystali napastnicy gości ale duet Pacana i Andreasik zagrał dziś bardzo dobrze i przede wszystkim skutecznie. Łukasz Andreasik sprawił sobie tym meczem idealny prezent urodzinowy.

Początek tradycyjny w naszym wykonaniu czyli tracimy bramkę na własne życzenie. Błąd jednego ze stoperów i napastnik gości mocnym strzałem z szesnastki pokonuje naszego bramkarza. Wyrównujemy po bramce Staszka Pacany z rzutu wolnego. Ładny strzał z około 20 m i bramkarz gości się nie popisał. Wydawać by się mogło że wracamy do dobrej gry ale gdzie tam...... Kolejny błąd naszego obrońcy, zła decyzja bo zamiast wybijać wydał się w drybling z napastnikiem a ten mu pokazał że nie z nim takie gierki. Kolejny mocny strzał i mamy 1:2. Przy tej bramce nie popisał się też nasz bramkarz któremu piłka przełamała ręce i wytoczyła się do bramki. Przed przerwą zdobywamy wyrównanie. Ładne prostopadłe zagranie Andreasika do Pacany i ten drugi nie dał szans bramkarzowi gości.

Tak kończy się pierwsza połowa. Ciężko powiedzieć skąd u nas bierze się słabsza postawa w pierwszych polowach wiosennych spotkań ale widać efekty dobrze przepracowanej zimy oraz treningów siłowych bo drugie połowy są znacznie lepsze.

Drugie 45 minut zaczynamy w deszczu i śniegu który ustępuje po 5 minutach. Goście zamykają nas przez pierwsze 5 minut na naszej połowie ale znów daje o sobie znać duet Andreasik i Pacana. Pierwszy prostopadle do drugiego i mamy 3:2. Czwarta bramka pada w ten sam sposób. Dobrze dysponowany Staszek Pacana idzie do końca na bramkarza, piłka odbija się od jego nóg i wpada do bramki. Mamy i 4:2 względny spokój?! A gdzie tam.... znów tracimy bramki po błędach stoperów. To ewidentnie nie był ich dzień. Finalnie wygrywamy 5:4 bo przy stanie 4:3 bramkę zdobywa Mateusz Źwięk dla którego był to debiut w naszym zespole. Mateusz mamy nadzieję że kontuzja nie jest groźna i szybko wrócisz na boisko.
Trzeba popracować nad koncentracją ale plus że w końcu przyszła skuteczność.

Dziękujemy drużynie Chlebianki Chlebna za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Treningi w nadchodzącym tygodniu w ŚRODĘ i piątek o 18:00.

We wtorek juniorzy naszego klubu zagrają sparing z drużyną juniorów LKS Jodłowa.

herb Wisłoka Błażkowa Informacje o kadrze Wisłoka Błażkowa

1. Przemysław Gajda
2. Rafał Wójcik  zmiana 60"
3. Kamil Kowalski