statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka w trzecim sparingu

• autor: kenek_85, 2017-03-11 19:22

Przegrywamy na własnym boisku z B-klasowym Dragonem Nowy Glinik 0:1. Goście zagrali lepiej od nas zwłaszcza w drugiej połowie i co najważniejsze wykorzystali sytuacje które mieli. Dziękujemy drużynie Dragona za mecz i życzymy powodzenia w nadchodzącej rundzie.

Więcej w rozwinięciu...

Mecz rozpoczynamy bez nominalnego bramkarza i rękawice założyć musiał Mateusz Madejczyk czyli etatowy obrońca ale brawa dla niego bo przy straconej bramce nie miał szans natomiast kilkukrotnie dobrymi wejściami uratował nas od straty bramki.

Pierwsza połowa to badanie się drużyn i postawienie głównie na defensywę. Sytuacji jak na lekarwstwo zaróno z jednej strony jak i z drugiej. Dwie szanse które powinny zamienić się na bramki to akcja Staszka Pacany i brak decyzji o strzale z 16-tego metra oraz niecelna główka Andrzeja Raka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Dobrze radziły sobie nasze skrzydła i borona ale brakowało wykończenia i przede wszystkim strzałów z za pola karnego.

Druga połowa to nasza znacznie słabsza gra. Pressing rywala sprawdził się i szybko traciliśmy piłkę z przodu. Do tego znów brakowało strzałów z dystansu. Nieliczne sytuacje dobrze likwidowali obrońcy i bramkarz gości.

Goście natomiast mądrze grali piłką i nie bali się strzelać z dystansu. Po uderzeniu z 16 metra nasz bramkrz odbija piłkę na jedenastkę i tam przejmuje ją napastnik Dragona. Przy biernej postawie obrony z najbliższej odległości strzela jedynego gola.

Wynik sprawiedliwy choć mecz nie obfitował w nadmiar styuacji strzeleckich. Więcej było prób gry piłką a to wychodziłó lepiej drużynie przyjezdnych. Za tydzień zagray prawdopodobnie z drużyną LKS Stasiówka na wyjeżdzie jednak termin i godzina będą podane bliżej weekendu.