Drugi sparing na plus!

• autor: kenek_85, 2017-03-06 18:03

Wygrywamy w drugim sparingu z B-klasową drużyną Jasiołki Hankówka-Brzyszczki. Mecz odbył się na stadionie drużyny Jasiołki. Pogoda dopisała jak również kadra w naszym zespole. Więcej w rozwinięciu....

Pierwsza połowa to lepsza gra gospodarzy. U nas było widać brak zgrania ze względu na kilku nowych lub testowanych zawodników w pierwszej jedenastce. Trener stara się znaleźć optymalną pozycje dla kazdego zawodnika i wymusza to sporo zmian i testów. Bramkę tracimy po niepotrzebnym faulu z prawej strony boiska oraz błędzie naszego golkipera. Szkoda straconej bramki bo mogliśmy zachować czystę konto. Jeżeli chodzi o ofensywę to tak naprawdę nic wiele się nie wydarzyło z naszej strony w ataku. Bramka wyrównująca padła po ładnym strzale głową Darka Kozubala który wykorzystał dogranie Staszka Pacany jednak takich zagrań było ewidentnie za mało.

Przebudzenie przyszło w drugiej połowie. Kilka korekt w składzie i od samego początku mieliśmy szanse na strzelenie goli. Pierwszą z sytuacji miał Karol Przewoźnik lecz przestrzelił z 10 metrów. W miarę upływu czasu nasza gra wygladałą coraz lepiej. Akcje strzydłami, dobre przejęcia w środku i szybkie kontry dawały się we znaki obronie gospodarzy. Kolejne bramki zdobywają Staszek Pacana x 2, Andrzej Rak i Janusz Gąsior x 2. Były szanse na kolejne ale zbyt dużo nonszalancji powodowało że goście wybijali piłkę gdy my mieliśmy niemal pustą bramkę lub jedynie bramkarza.

Znacznie lepsza gra niż tydzień temu. Cieszy przygotowanie fizyczne większości zawodników oraz poznawanie się i zgrywanie z zawodnikami nowymi.

Drużynie Jasiołki dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w nadchodzącej rundzie.