statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana w Szebniach

• autor: admin, 2016-05-03 19:13

Wisłoka podtrzymuje zwycięską passę i zdobywa kolejne ważne 3 punkty. Wygrywamy 4:2 na boisku w Szebniach.

więcej w rozwinięciu newsa...

Wisłoka podtrzymuje zwycięską passę i zdobywa kolejne ważne 3 punkty. Wygrywamy 4:2 na boisku w Szebniach. Pierwsza połowa to zupełna dominacja na boisku. Pierwszą bramkę strzela Marcin Szot, który po zagraniu z autu przez Kolbusza przyjmuje piłkę czubkiem buta i strzela z woleja, piłka wpada pod poprzeczkę bezradnego bramkarza gospodarzy. Druga bramka pada po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bitego przez Kamila Wilisowskiego a strzałem głową piłkę do bramki kieruje Łukasz Andreasik. Trzecią bramkę przed zejściem do szatni zdobywa Dawid Rachowicz po asyście Szota. Po przerwie gospodarze doszli do głosu i co chwilę atakowali naszą bramkę. Po faulu naszego obrońcy w polu karnym rzut karny zmarnował Stefanik napastnik Jasiołki. Nie upłynęło kilka minut a bramkę dającą nadzieję zdobywają zawodnicy Szebni. Od tego momentu zrobiło się nerwowo czego efektem była kontaktowa bramka strzelona przez napastnika gospodarzy. Wisłoka dzielnie się broniła i wyprowadzała kontry. Z boku pola karnego rzut wolny wywalczył Dawid Rachowicz, sam poszkodowany podszedł do rzutu wolnego i zdobył czwarta bramkę dla naszej drużyny. Bramkę, która zapewniła spokój. Wisłoka zakończyła mecz zwyciężając 4:2.

Na pochwałę zasługuje rozegranie bardzo dobrej pierwszej połowy, w drugiej nie ustrzegliśmy się błędów ale mecz zakończyliśmy pozytywnie.