Aktualności

Kolejny remis 1:1, tym razem z przedstawicielem dębickiej...

• autor: MarcinSz0t, 2014-03-05 16:55
Kolejny remis 1:1, tym razem z przedstawicielem dębickiej okręgówki

Wisłoka Błażkowa po raz drugi z rzędu kończy mecz bramkowym remisem 1:1.  Naszym dzisiejszym przeciwnikiem była Brzostowianka Brzostek. Spotkanie rozgrywane w Brzostku było bardzo zaciętym pojedynkiem. W pierwszej połowie dominowała Brzostowianka. Lepiej weszła w mecz, prowadząc grę i stwarzając groźne sytuacje. Jedną z nich zamienili na bramkę. Po przerwie już dużo lepsza gra Wisłoki zaowocowała wyrównująca bramkę. W polu karnym sprytem wykazał się Szot i doprowadził do remisu. Mimo wielu okazji z dwóch stron nie padł już żaden gol i mecz zakończył się 1:1. Rywalom dziękujemy za sparing i życzymy powodzenia w walce o utrzymanie w lidze okręgowej.

Skład Wisłoki:

Samborski T - Szot, Zajdel, Pacana, Kardaś - zawodnik testowany, Jastrzębski, Rak D, Rak A - Rachowicz, Paciorkowski. Grali również: Samborski Kamil, Samborski Karol, Wojdyła, Wiatr.